بِسمِ اللهِ الرَّحمَنِ الرَّحیِم

برای استفاده از نرم افزار موجود در این سایت، به قسمت "تحقیقات کُتُب" وارد شوید و از امکانات قرار داده شده در این قسمت از قبیل "محتویات کُتُب"، و "جستجوی موضوعات" بهره بگیرید.

 

در قسمت "محتویات کُتُب" متن عربی آیات به همراه ترجمه های گوناگونی از آنها قابل مشاهده و بهره برداری است.

 

در قسمت "جستجوی موضوعات" مطالب و موضوعات مورد علاقه را می توان با جستجو کردن یک یا چند کلید واژه مشاهده نمود. برای دستیابی به این منظور از علامت "+" در بین کلمات استفاده کنید.

 

برای آشنایی با روند انجام این کار، به قسمت "دربارۀ ما" و زیرمجموعۀ آن مراجعه کنید.

 

در قسمت مقالات می توانید مقالات منتشر شده را ملاحظه کنید. این مقالات در گروه های مختلفی دسته بندی شده اند.

 

به لطف خداوند متعال و با تلاش دوستان، از این پس امکان "پرسش و پاسخ" در این کار فراهم آمده است، عزیزان می توانند برای طرح پرسش خود به قسمت ارتباط با ما مراجعه نمایند.

همچنین برای دیدن سئوالات و پاسخ مربوط به هریک، می توانید از قسمت پرسش و پاسخ بهره بگیرید.

 

به حول و قوۀ الهی گروه تحقیقاتی البیّنات ترجمه قرآن را از مدتی پیش آغاز نموده و در حال ترجمه برخی از سوره های قرآن کریم در این سایت در دسترس قرار داده شده است و ان شاءالله به شرط حیات به مرور با ترجمه آیات دیگر، آنها نیز در سایت بارگزاری خواهد شد. به حول و قوه الهی ترجمه سوره نساء پس از سوره های بقره و آل عمران به پایان رسیده و اینک در اختیار کاربران قرار دارد.

 

به فضل خداوند، بالاخره این توفیق حاصل شد که ارتباط بین پارامترهای نرم افزار برقرار گردد، به این صورت که هرگاه در قسمت جستجو، جستجویی چه در خصوص موضوعات و چه در خصوص محتوا صورت پذیرد، با کلیک کردن بر روی هر یک از نتایج جستجو، به درخت مربوطه انتقال پیدا خواهید کرد.