بِسمِ اللهِ الرَّحمَنِ الرَّحیِم

برای استفاده از نرم افزار موجود در این سایت، به قسمت "تحقیقات کُتُب" وارد شوید و از امکانات قرار داده شده در این قسمت از قبیل "محتویات کُتُب"، و "جستجوی موضوعات" بهره بگیرید.

 

در قسمت "محتویات کُتُب" متن عربی آیات قرآن و یا هر یک از سایر کُتُب قرار داده شده در این سایت (بسته به اینکه کدام کتاب را انتخاب کرده باشید) به همراه ترجمه های گوناگونی از آنها قابل مشاهده و بهره برداری است.

 

در قسمت "جستجوی موضوعات" مطالب و موضوعات مورد علاقه را می توانید با جستجو کردن یک یا چند کلید واژه مشاهده نمائید. توجه داشته باشید که برای دستیابی به امکان جستجو با چند کلیدواژه بصورت همزمان باید در بین کلمات از علامت "+" استفاده کنید.

 

برای آشنایی با روند انجام این کار، به قسمت "راهنمای کاربری" و زیرمجموعۀ آن مراجعه کنید.

 

در قسمت مقالات می توانید مقالات منتشر شده را ملاحظه کنید. این مقالات در گروه های مختلفی دسته بندی شده اند.

 

به لطف خداوند متعال و با تلاش دوستان، از چندی پیش امکان طرح سئوال در قسمت "پرسش و پاسخ" در این کار فراهم آمده است، لذا عزیزان می توانند برای طرح پرسش خود به قسمت ارتباط با ما مراجعه نمایند.

همچنین برای دیدن سئوالات و پاسخ مربوط به هریک، می توانید از قسمت پرسش و پاسخ بهره بگیرید.

 

به حول و قوۀ الهی گروه تحقیقاتی البیّنات ترجمه قرآن را از مدتی پیش آغاز نموده و در حال حاضر ترجمه برخی از سوره های قرآن کریم در این سایت در دسترس قرار داده شده است و ان شاءالله به شرط حیات به مرور با ترجمه آیات دیگر، آنها نیز در سایت بارگزاری خواهد شد.

 

به فضل خداوند متعال، بالاخره این توفیق حاصل شد که ارتباط بین پارامترهای نرم افزار برقرار گردد، به این صورت که هرگاه در قسمت جستجو، جستجویی چه در خصوص موضوعات و چه در خصوص محتوا صورت پذیرد، با کلیک کردن بر روی هر یک از نتایج جستجو، به درخت مربوطه انتقال پیدا خواهید کرد. به همین ترتیب در قسمت این نرم افزار که برروی هر یک از موارد کلیک کنید به قسمت مرتبط با آن منتقل خواهید شد، برای مثال اگر در قسمت محتویات بر روی یکی از محتویات برای نمونه بر روی شماره یک آیه در کتاب قرآن کلیک کنید، در پنجره مقابل آن تمامی موضوعات مرتبط با آیه را مشاهده خواهید کرد، حال اگر بر روی هر یک از موضوعات کلیک کنید، به درخت موضوعات و محل مربوطه انتقال داده خواهید شد.